ART / Oil paintings / Tomas nanne-sandberg 10791020

nr 1079 1020

Tomas Nanne-Sandberg

(f. 1977), Sverige

Tomas Nanne-Sandberg (b. 1977), 'Hjort på avverkningsplats', signerad 'TNS16' samt a tergo 'Tomas Nanne-Sandberg 2016 Hjort på avverkningsplats', olja på masonit, 42x99 cm,

Tomas Nanne-Sandberg (f. 1977), 'Hjort på avverkningsplats', signerad 'TNS16' samt a tergo 'Tomas Nanne-Sandberg 2016 Hjort på avverkningsplats', olja på masonit, 42x99 cm

Tomas Nanne-Sandberg, Swedish painter, born 1977.

5000

SEK 4000

Monday October 31 2016
at 20:37:05

     3.800 kr
     200 kr
(RESERVE NOT MET)
     600 kr
(RESERVE NOT MET)
     2.200 kr
(RESERVE NOT MET)
     3.800 kr
(RESERVE NOT MET)

  • Oct 31

A(u)ktion!

Read more about A(u)ktion!

  • Artist/Designer

Tomas Nanne-Sandberg

Read more about Tomas Nanne-Sandberg